DENİZ İSTANBUL MARİNA REZİDANS

İstanbul / Beylikdüzü

Proje Durumu: Hemen Teslim

Proje Alanı: 30,600 m²

+90 212-875 30 40

Yazdır (PDF)

Denizistanbul’u rezidans tadında yaşamaya hazır olun!

 

Deniz İstanbul’un en yeni ve marinaya en yakın konut etabı Marina Rezidans , denize açılan terasları, yemyeşil geniş bahçeleri ve sınırlı sayıdaki özel müstakil daireleri ile satışa çıktı!

Yepyeni mimari öğeler barındıran Marina Rezidans’ta 8 adet rezidans, 4 adet müstakil blok bulunmaktadır. 187 m2’den 338 m2 ye kadar birçok daire seçeneği sunan Marina Rezidans, %70’e varan yeşil alan oranına sahiptir.

 

İstanbul’un Marinalı Kasabasının tüm etapları gibi, Marina Rezidans’ta da, huzurlu yaşam, kaliteli ürünler ve yenilikçi anlayış devam etmektedir. Zengin sosyal donatıları, 7/24 güvenlik hizmeti ve Marina’ya 2 dakika yürüme mesafesi sayesinde konforunuzdan ödün vermeden otel ayrıcalığı ile evinizin keyfini süreceksiniz.

Olanaklar

Midclubs

 

İstanbul’un Marinalı Kasabasına, İstanbul’un en prestijli spor ve yaşam kulübü…

 

Açık kapalı yüzme havuzları

Sauna

Bar

Tenis kortu

Masa tenisi

Sinema Odası

PlayStation Odası

Squash

gibi birçok özellik barındıran midclubs markası sadece Denizİstanbul sakinlerinin hizmetinde olacak

Fiyatlar

Güncel Fiyat İçin Satış Tamsilcilerimizle İletişim Kurunuz.

İstanbul / Beylikdüzü

Firma Bilgileri

EMLAK34- Gayrimenkul Danışmanlığı
Hürriyet Bulvarı No:28 Kat:1 Daire:4 Beyza Konağı
Beylikdüzü / Yakuplu
34540 İstanbul
Bize Ulaşın
Çatalca, Silivri, Arnavutköy, Tekirdağ, Çanakkale, Kırklareli Satılık Arsalar deniz istanbul marina rezidans denizistanbul rsquo;u rezidans tadinda yasamaya hazir olun! nbsp;deniz istanbul rsquo;un en yeni ve marinaya en yakin konut etabi marina rezidans denize a ccedil;ilan teraslari yemyesil genis bah ccedil;eleri ve sinirli sayidaki ouml;zel m uuml;stakil daireleri ile satisa ccedil;ikti!beylikduzuyakuplumarmara mah konut projeleri Çatalca, Silivri, Arnavutköy, Tekirdağ, Çanakkale, Kırklareli Satılık Arsalar,deniz,istanbul,marina,rezidans,denizistanbul’u,rezidans,tadinda,yasamaya,hazir,olun! deniz,istanbul’un,en,yeni,ve,marinaya,en,yakin,konut,etabi,marina,rezidans,,denize,açilan,teraslari,yemyesil,genis,bahçeleri,ve,sinirli,sayidaki,özel,müstakil,daireleri,ile,satisa,çikti!,beylikduzu,yakuplu,marmara,mah,konut,projeleri, Çatalca, Silivri, Arnavutköy, Tekirdağ, Çanakkale, Kırklareli Satılık Arsalar deniz istanbul marina rezidans denizistanbul rsquo;u rezidans tadinda yasamaya hazir olun! nbsp;deniz istanbul rsquo;un en yeni ve marinaya en yakin konut etabi marina rezidans denize a ccedil;ilan teraslari yemyesil genis bah ccedil;eleri ve sinirli sayidaki ouml;zel m uuml;stakil daireleri ile satisa ccedil;ikti!beylikduzuyakuplumarmara mah konut projeleri