EMLAK34 Franchise Şartları

Sektör : Gayrimenkul Danışmanlığı

Firma Hakkında Bilgi

1997 yılında kurulan EMLAK34, Avrupa ve Amarikadaki örneklerine uygun çağdaş emlakçılık modelini ülkemizde hizmete sunmuştur. Bugün İstanbul’un her yanında hizmet sunan EMLAK34 ofisi, merkezi konumu, modern görünümü, uzman personeli ve standart çalışma esaslarıyla yüz binlerce emlakın el değiştirmesine aracılık etmektedir.

Bayilik/Franchise Bilgileri

Bayilik Şartları: İşinin gerektirdiği bilgi ve beceriye sahip, doğruluk ve dürüstlüğü ilke edinmiş, saygın bir ticari geçmişi ve emlakçılık öncesi de bir uzmanlığı olan takım kurabilen ,ekip çalışmasına seven 
Aranan İşyeri Özellikleri : Minimum 50 m² , en az iki bölmeli, ana cadde üzerinde giriş veya giriş üstü.

Bayilik Paketleri  : Ofis Franhise Dijital Franchise

Ofis Franhise : 

Bir EMLAK34 Ofisi açarak 25 yıllık tecrübeye sahip oluyorsunuz. Size verdiğimiz eğitim, eleman, portföy ve hukuki desteğin yanı sıra ofisinizin adına, kontrolü tamamen sizde olan bir web sitesi, Emlak Takip Proğramı ve e-mail adresleri ve daha bir çok avantajları içeren teknolojik destekle sizin her zaman arkanızda olan ama işinizle aranıza girmeyen bir iş ortaklığı kurmuş oluyorsunuz.

Yeni sistemimizle oluşturduğumuz Dijital Franchiseler bulundukları bölgede sizlere bağlı çalışarak sizi bir bölge müdürlüğü pozisyonuna getiriyor ve size gelir getiriyor.

Dijital Franchise:

Kendini iyi ifade eden bağımsız ve özgür çalışmayı seven,Emekli oldum ama hala ruhum genç çalışmak istiyorum diyenler için çalışa modelidir. Türkiye’de en hızlı kurumsallaşan sektörde başlangıç fırsatı. Ofis olmadan, çalışma saati olmadan, dilediğiniz yerde, dilediğiniz zamanda çalışabileceğiniz bir ortam İhtiyacınız olan sadece bir diz üstü bilgisayar ve bir akıllı telefon. Artık bir EMLAK34 Dijital gayrimenkul şubesisiniz. Sektörel eğitiminiz, adınıza düzenlenmiş internet siteniz, e-mail adresiniz ve tüm konularda sorularınızı cevaplayabilecek 25 yıllık tecrübe ile bundan sonrasını bize bırakın. 

Dijital Franchise Şartları: 

Doğruluk ve dürüstlüğü ilke edinmiş, saygın bir ticari geçmişi olan kişiler katılabilir Katılım Bedeli Kişi Başı 1500 ₺

Bayilik Verilecek İller : Sadece İstanbul İlidir.

39 İlçede Bayilik verilecektir Nufus Yoğunluğuna ve Yapılaşma Yoğunluğuna göre farklılık Gösteren İlçelerde birden fazla Bayilik verilecek bölge koruması gözetlenecektir. Ayrıca Bölge Koruması dışında Bölgelerdeti portföy paylaşımı kesinlikle o bölgede hizmet veren bayi ile kesinlikle paylaşım sağlanacaktır.

Tüm Temsilcilik Alan Kurumsal Bayiler vergilendirmeleri Kesinlikle Kendilerine ait olcaktır. Açılacak Ofisin Tüm Gider ve Masrafları Kendileirne ait olcaktır. Bayilik veren Sadece Özel web sitesi, İlan partallarda İlan desteği, Emlak CRM Yazılım, İlk Yıl Kartvizit Desteği verecektir.

Reklam Katılım Ücretleri : Aylık 1500 ₺

 

Ek Hususlar : Eğitim : Tüm temsilcilerimiz; pazarlama, değerleme(ekspertiz), tapu, imar, gayrimenkul hukuku , sigorta ve bilgi işlem konularını içeren 50 saatlik bir eğitim programına ücretsiz olarak alınmaktadır.
Proje : Mevcut projeler ilgili bölgelerdeki EMLAK34 ofislerimiz ile paylaşılmaktadır.
Pazarlama : Tüm Ofislerimize internet üzerinden binlerce ortak portföy ve tüm Sanal ortamda yayınlanan EMLAK HABERİ internet sitesi  ile pazarlama imkanı sunulmaktadır.
Promosyon : Açılış aşamasında her türlü matbu evrak, afiş broşür, kartvizit  tarafımızdan ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

İletişim Bilgileri

EMLAK34 Franchise Müdürü: Mustafa Özel..

Adres : Yakuplu Mah Hürriyet Bul No:28/4 Beylikdüzü -(Hükümet Konağı İlerisi)
Beylikdüzü-İstanbul

Telefon : 0212 – 875 55 57 pbx

Gönder
Franchise Emlak34 Franchise,Franchise,Emlak34 Şubesi,Emlak34 Bayisi,Emlak34 Şubeleri,Emlak34 Genel Merkez, Çatalca, Silivri, Arnavutköy, Tekirdağ, Çanakkale, Kırklareli Satılık Arsalar,Emlak34 Franchise,Franchise,Emlak34 Şubesi,Emlak34 Bayisi, Çatalca, Silivri, Arnavutköy, Tekirdağ, Çanakkale, Kırklareli Satılık Arsalar Emlak34 Franchise,Franchise,Emlak34 Şubesi,Emlak34 Bayisi,Emlak34 Şubeleri,Emlak34 Genel Merkez,