HABİTAT PARK AKILLI VİLLALAR

İstanbul / Beylikdüzü

Proje Durumu: Hemen Teslim

Proje Alanı: 12,500 m²

+90 212-875 30 40

Beylikdüzü Habitat Park 12 bin 420 metrekare Arsa alanı üzerinde konumlanıyor. Habitat Park Evleri 38 ayrı villladan meydana geliyor.Habitat Park Villaları'nda evin iç aydınlatmaları kumanda ile kontrol edilebiliyor.
Bunun yanı sıra projede; Açık yüzme havuzu, Kapalı otopark, intercom, aydınlatma, soğutma, ısıtma, kamera hizmetleri de bulunuyor.  

1972 yılından beri Gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren firma, birçok prestijli projeleri başarı ile tamamlayarak, kısa zamanda yaptığı işlerle sektörde öncü olma yolunda hızla ilerlemiştir. Yapmış olduğu projelerde önceliği, kaliteye ve sağlamlığa veren Belde Gayrimenkul Geliştirme, estetik yönünden de diğer firmalardan ayrılmaktadır. Her projesinde deprem konusundaki hassasiyetini ön planda tutarak zemin araştırmalarını özenle yaptırmakta ve bu araştırmalara uygun projeler inşa etmektedir. 

 

Fiyatlar

SON KALAN 4 VİLLA İÇİN SON FİYATLAR 1,450,000 TL

İstanbul / Beylikdüzü

Firma Bilgileri

EMLAK34- AKYOL GAYRİMENKUL
Hürriyet Bulvarı No:28 Kat:1 Daire:4 Beyza Konağı
Beylikdüzü / Yakuplu
34540 İstanbul
Bize Ulaşın
EMLAK34 - Her Bütçeye Uygun Ev ilanı için Doğru Adrestesiniz. Sadece Gerçek İlanlar, Gerçek Fotoğraflar HABİTAT PARK AKILLI VİLLALAR Beylikdüzü Habitat Park 12 bin 420 metrekare Arsa alanı üzerinde konumlanıyor. Habitat Park Evleri 38 ayrı villladan meydana geliyor.Habitat Park Villaları'nda evin iç aydınlatmaları kumanda ile kontrol edilebiliyor. Bunun yanı sıra projede; Açık yüzme havuzu, Kapalı otopark, intercom, aydınlatma, soğutma, ısıtma, kamera hizmetleri de bulunuyor.   ,Beylikdüzü,Yakuplu,Marmara Mah. Konut Projeleri EMLAK34 - Her Bütçeye Uygun Ev ilanı için Doğru Adrestesiniz. Sadece Gerçek İlanlar, Gerçek Fotoğraflar,habitat,park,akilli,villalar,beylikdüzü,habitat,park 12,bin,420,metrekare,arsa,alani,üzerinde,konumlaniyor, habitat,park,evleri 38,ayri,villladan,meydana,geliyor,habitat,park,villalari'nda,evin,iç,aydinlatmalari,kumanda,ile,kontrol,edilebiliyor,bunun,yani,sira,projede;,açik,yüzme,havuzu,kapali,otopark,intercom,aydinlatma,sogutma,isitma,kamera,hizmetleri,de,bulunuyor, ,beylikduzu,yakuplu,marmara,mah,konut,projeleri, EMLAK34 - Her Bütçeye Uygun Ev ilanı için Doğru Adrestesiniz. Sadece Gerçek İlanlar, Gerçek Fotoğraflar HABİTAT PARK AKILLI VİLLALAR Beylikdüzü Habitat Park 12 bin 420 metrekare Arsa alanı üzerinde konumlanıyor. Habitat Park Evleri 38 ayrı villladan meydana geliyor.Habitat Park Villaları'nda evin iç aydınlatmaları kumanda ile kontrol edilebiliyor. Bunun yanı sıra projede; Açık yüzme havuzu, Kapalı otopark, intercom, aydınlatma, soğutma, ısıtma, kamera hizmetleri de bulunuyor.   ,Beylikdüzü,Yakuplu,Marmara Mah. Konut Projeleri