BEYLİKDÜZÜ GÜVERTE EVLERİ

İstanbul / Beylikdüzü

Proje Durumu: Hemen Teslim

Proje Alanı: 7,000 m²

+90 212-875 30 40


Beylikdüzü’nde Cantürk İnşaat tarafından gerçekleştirilen Güverte Evleri, tümü deniz manzaralı 4 katlı blokları, kapalı otoparkları ve geniş yeşil alanlarıyla Beylikdüzü’ne yatay yaşam ve tatil sitesi konforu getirecek
 
İzmir ve çevresindeki tatil beldelerinde gerçekleştirdiği inşaatlarla tanınan Cantürk İnşaat,İstanbul Beylikdüzü’ndeki Güverte Evleri’nde sahil ferahlığını ve yatay yaşam konforunu yaşatacak. Güverte Evleri, Marmara denizi sahilindeki 7 bin metrekarelik arazi üzerinde, 4500 metrekaresi yürüyüş ve peyzaj alanı olmak üzere tümü deniz manzaralı toplam 104 daire içeriyor.  Her daire için bir adet olmak üzere yeraltında kapalı otoparkın yer aldığı proje 4 katlı 8 adet bloktan oluşuyor.

 

West İstanbul Marina’yla iç içe
 
Yakuplu’da, West İstanbul Marina’nın üst kısmındaki lokasyonuyla da deniz tutkunlarına hitap eden Güverte Evleri, ayrıca havuz imkânı da sunacak. Bir buçuk yıl içinde tamamlanarak 2016 yazında teslim edilecek daireler 100 metrekareden 200 metrekareye kadar her ihtiyaca uygun seçeneklerde inşa edilecek.
 
Çatı dubleksi, yüksek tavanlı bahçe katı loftları, 2+1, 3+1, 4+1 gibi farklı seçenekler sunan proje lansman fiyatlarıyla satışa sunuldu. 240 bin TL’den başlayan fiyatlarla satılan daireler için Cantürk İnşaat, özel bir finansman seçeneği de oluşturdu. Buna göre yüzde 40 peşin ödeme durumunda 24 ay vade farksız taksitle Güverte Evleri ayrıcalığına sahip olmak mümkün.

 

İstanbul / Beylikdüzü

Firma Bilgileri

EMLAK34- AKYOL GAYRİMENKUL
Hürriyet Bulvarı No:28 Kat:1 Daire:4 Beyza Konağı
Beylikdüzü / Yakuplu
34540 İstanbul
Bize Ulaşın
EMLAK34 - Her Bütçeye Uygun Ev ilanı için Doğru Adrestesiniz. Sadece Gerçek İlanlar, Gerçek Fotoğraflar BEYLİKDÜZÜ GÜVERTE EVLERİ Beylikdüzü’nde Cantürk İnşaat tarafından gerçekleştirilen Güverte Evleri, tümü deniz manzaralı 4 katlı blokları, kapalı otoparkları ve geniş yeşil alanlarıyla Beylikdüzü’ne yatay yaşam ve tatil sitesi konforu getirecek   İzmir ve çevresindeki tatil beldelerinde gerçekleştirdiği inşaatlarla tanınan Cantürk İnşaat,İstanbul Beylikdüzü’ndeki,Beylikdüzü,Kavaklı,Sahil Mah. Konut Projeleri EMLAK34 - Her Bütçeye Uygun Ev ilanı için Doğru Adrestesiniz. Sadece Gerçek İlanlar, Gerçek Fotoğraflar,beylikduzu,guverte,evleri,beylikdüzü’nde,cantürk,insaat,tarafindan,gerçeklestirilen,güverte,evleri,tümü,deniz,manzarali,4,katli,bloklari,kapali,otoparklari,ve,genis,yesil,alanlariyla beylikdüzü’ne,yatay,yasam,ve,tatil,sitesi,konforu,getirecek izmir,ve,çevresindeki,tatil,beldelerinde,gerçeklestirdigi,insaatlarla,taninan,cantürk,insaat,istanbul beylikdüzü’ndeki,beylikduzu,kavakli,sahil,mah,konut,projeleri, EMLAK34 - Her Bütçeye Uygun Ev ilanı için Doğru Adrestesiniz. Sadece Gerçek İlanlar, Gerçek Fotoğraflar BEYLİKDÜZÜ GÜVERTE EVLERİ Beylikdüzü’nde Cantürk İnşaat tarafından gerçekleştirilen Güverte Evleri, tümü deniz manzaralı 4 katlı blokları, kapalı otoparkları ve geniş yeşil alanlarıyla Beylikdüzü’ne yatay yaşam ve tatil sitesi konforu getirecek   İzmir ve çevresindeki tatil beldelerinde gerçekleştirdiği inşaatlarla tanınan Cantürk İnşaat,İstanbul Beylikdüzü’ndeki,Beylikdüzü,Kavaklı,Sahil Mah. Konut Projeleri