İstanbul'da gayrimenkul uzmanı olan firmamız iş birliği yapmaya hazır! Akyol Emlak Müşafirliği İnşaat Bil.Reklam Org.San.Ltd.Şti bünyesinde bulunan EMLAK34 markası, tam anlamıyla bir emlak alım, satım, kiralama, yatırım firmasıdır.

Biz Fatih Sultan mehmet hanın bu şehri dünyanın en güzel şehri olduğu için fetih etmiş ve dünyanın en güzel şehrinde, lüks konut, arsa, arazi, iş yeri, turistik tesis alım, satım ve kiralaması yapmaktayız. 

Sizde İstanbul ve çevresinde kendinize bir partner yada iş ortağı arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Türkiye ve İstanbul'daki sayısız fırsattan ve gayrimenkul piyasasından haberdar olmak için bizimle iş ortağı olabilir, kendi portföyünüzü oluşturabilir ve müşterilerine emlak satışı, yatırımı ve kiralama hizmeti vermeye başlayabilirsiniz.

 

Temel Faaliyet Alanlarımız

Yatırım Yönetimi

EMLAK34 firması olarak İstanbul ve Türkiye'deki yatırımlarınıza yön verebilir, yönetimlerini üstlenebiliriz karlı ve güven içinde yatırımlar yapmanızı sağlayabiliriz.

Konut, Arsa ve Arazi Geliştirme

İstanbul ve çevresinde  gayrimenkul yatırımı yapmayı düşünüyorsanız sizin için sürekli gücellendiğimiz ya da size özel olarak geliştirebileceğimiz emlak portföyümüzden yararlanabilirsiniz.

İnşaat

İstanbul ve çevresinde inşaat yapmayı düşünüyorsanız, size uygun arsa, modern projeler, iç ve dış tasarımlar ve profesyonel çözümlerimizden faydalanabilirsiniz.

Satılık Emlak

EMLAK34 İstanbul ve çevresinde satılık konut, (daire, villa, rezidans, yazlık vb) iş yeri, arazi, arsa gibi onlarca çeşitli gayrimenkul portföylerimiz arasındadır.  Ayrıca müşterilerimize özel sunduğumuz indirimli, promosyonlu yada özel fırsat ürünlerimizle sizleri sürekli memnun etmeyi amaçlamaktayız. Gayrimenkulünüzü satmak istiyorsayın bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Tüm satılık mülklerimizi buradan inceyelebilirsiniz.

Kiralık Emlak

Satılık gayrimenkullerin yanı sıra kiralık gayrimenkul portföyümüzlede hizmet veriyoruz. Gayrimenkul kiralamak yada kiraya vermek istediğinizde bizimle iletişime geçebilir, onlarca portföyümüzden yararlanabilir yada seçkin emlak portföyümüzde emlağınızı listelebilirsiniz.

Diğer Hizmetlerimiz

EMLAK34  alım satımı, kiralanması gibi hizmeterinin yanı sıra satış öncesi, sonrası yada profesyonel danışmanlık hizmetlerimiz gibi bir sürü konuda size destek sağlar.

 İş Ortaklığı için şartlar nelerdir?

İş Ortaklığı;  genel olarak müşteri ve portföy paylaşımı yapılarak karşılıklı yarar sağlamaya yönelik iş ilişkilerini kapsamaktadır.

Detaylı bilgi ve İş Ortaklığı için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Sizlerle karşılıklı iş birliği için sabırsızlanıyoruz. Tüm sorularınızı yanıtlamak ve cevaplamak için hazırız.

İş Ortağımız Olun EMLAK34 - Her Bütçeye Uygun Ev ilanı için Doğru Adrestesiniz. Sadece Gerçek İlanlar, Gerçek Fotoğraflar,emlak34 iş ortağı olun,konut gayrimenkul,