EMLAK34, 20 yılı aşkın tecrübeli ekibi ve başarılı gayrimenkul yönetimleri ile her geçen gün büyüyen, etik kurallarına saygılı, kaliteli hizmet anlayışını kendisine ilke edinmiş bir kuruluştur.

 

EMLAK34,  devam eden ve biten projelerinde de sürdürdüğü aynı titiz, güvenilir ve müşteri odaklı  hizmetleri ile tekrar geri dönen bir müşteri portföyüne sahip olmuş, bu kazanımları sayesinde gayrimenkul yatırım danışmanlığı konusunda giderek uzmanlaşmıştır. Sektörde faaliyet gösteren diğer saygın gayrimenkul firmaları ile de işbirliği yaparak genişlettiği portföyünden bugün bütün gayrimenkul ihtiyaçlarınıza çözüm üretebilecek kapasiteye erişmiştir.

EMLAK34, siz gayrimenkulünüz ile buluştuktan sonra da satış ve kiralama sonrası hizmetlerine verdiği önemle yanınızda size destek vermeye devam etmektedir. Gayrimenkul sektöründe sürdürdüğü çalışmalardan elde ettiği maddi kazanımlarını da yine sektöre yatırım yaparak değerlendiren şirketimiz, kaynaklarını yeni projeler üslenerek kendini büyütmek amaçlı kullanmayı misyon edinmiştir.

 

EMLAK34müşterilerine olabilecek en nitelikli hizmeti vermek için titizlikle oluşturduğu ekibi ile tüm gayrimenkul ihtiyaçlarınızda çözüm ortağınız olarak yanınızda olmaya devam edecektir.

Hakkımızda Emlak34 hakkında bilgiler EMLAK34 - Beylikdüzü Tek Yetkili Satılık Kiralık Daire Villa Arsa İşyeri için Doğru Adrestesiniz. ,emlak34,hakkında,bilgiler,yaptığı hizmetler, EMLAK34 - Beylikdüzü Tek Yetkili Satılık Kiralık Daire Villa Arsa İşyeri için Doğru Adrestesiniz. Emlak34 hakkında bilgiler