MUĞLA SEYDİKEMER DE ACİL UYGUN FİYATA KUPON ARSA

Satılık Bahçe Arsa 256,000 TL 2,850 m²

Muğla / Fethiye / Kemer / Kıncılar Köyü

Ref.No: MS2850 / İlan No: f-321780-1925
Son Güncelleme: 01/05/2020

Ana Bilgi

Tapu DurumuMüstakil Parsel
Takas YapılırEvet
MevkiiSeydikemer
UlaşımVar
Tapu Ada254
Tapu - Parsel16
Tapu - PaftaO22-c13c4a

Arazim Mevki Olarak Çok Güzeldir Doğa Manzaralı Hâkim Noktada Ana Yola 175 Metre Çarşıya 2300 Metre Elektrik Ve Su Bitişiğindeki Yeni Yapılan Binaya Kadar Geliyor Yolu Da Var Tek Tapu Müstakil. Her Anlamda Kazandıracak Ve Değer Kazanacak Bir Yer. Değerinde Araç Ya da İzmir Bölgesinden Ev İle Takas Olur.

Pazarlık Sünnettir Ancak Olmayacak Fiyatta Bulunmak İçin Aramayın. En Uygun Fiyatta Yazıyorum. Arazi Kimseye Hiçbir Zaman Kaybettirmez Her zaman Kazanç Sağlar.

Konum

Doğa Manzaralı
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Yakin

Alt Yapı

Su Hattı
Yolu Açılmış

MUĞLA SEYDİKEMER DE ACİL UYGUN FİYATA KUPON ARSA / Yorumlar

EMLAK 34- BEYLİKDÜZÜ
Hürriyet Bulvarı No:28 Kat:1 Daire:4 Beyza Konağı
Beylikdüzü / Yakuplu
34540 İstanbul

İlanın Yayınlandığı Siteler

EMLAK34 - Beylikdüzü Tek Yetkili Satılık Kiralık Daire Villa Arsa İşyeri için Doğru Adrestesiniz. Satılık Arsa Bahçe MUĞLA SEYDİKEMER DE ACİL UYGUN FİYATA KUPON ARSA Muğla Fethiye Kemer Kıncılar Köyü 256,000 TL İndirimli (Uygun) Doğa ve Dağ Problemsiz EMLAK34 - Beylikdüzü Tek Yetkili Satılık Kiralık Daire Villa Arsa İşyeri için Doğru Adrestesiniz. ,,mugla,seydikemer,de,acil,uygun,fiyata,kupon,arsa,mugla,fethiye,kemer,kincilar,koyu,arsa,bahce,satilik,mugla,satilik,arsa,,seydikemer,satilik,arsa,,fethiye,satilik,arsa,indirimli,uygun,,doga,ve,dag,problemsiz, EMLAK34 - Beylikdüzü Tek Yetkili Satılık Kiralık Daire Villa Arsa İşyeri için Doğru Adrestesiniz. MUĞLA SEYDİKEMER DE ACİL UYGUN FİYATA KUPON ARSA Muğla Fethiye Kemer Kıncılar Köyü Arsa Bahçe Satılık MUĞLA SEYDİKEMER DE ACİL UYGUN FİYATA KUPON ARSA İndirimli (Uygun) Doğa ve Dağ Problemsiz